Jak przygotować się na pierwszą wizytę?

👉Często dostajemy od Was pytania jak przygotować się na pierwszą wizytę czy to w naszej komorze hiperbarycznej czy na wizytę u naszego fizjoterapeuty. W poniższym poście rozwiewamy wątpliwości.

👇Tlenoterapia Hiperbaryczna

✅ Na naszym pierwszym spotkaniu wypełniamy ankietę z przeciwwskazaniami do skorzystania z komory, aby uniknąć rozczarowań na miejscu daj nam znać, a prześlemy Ci wszelkie przeciwwskazania do sprawdzenia w domu.

✅ Skierowanie od lekarza nie jest wymagane jeśli nie występuje u Ciebie żadne z przeciwwskazań, w przypadku wystąpienia któregoś i dalszej ochoty skorzystania potrzebna jest porada lekarska.

✅ Terapia tlenem trwa około 60 minut warto więc zaopatrzyć się w coś do czytania lub słuchania, istnieje także możliwość oglądnięcia czegoś na naszym TV przymocowanym do komory.

✅ Przed wejściem do komory ściągamy wszelkie metalowe rzeczy takie jak np. łańcuszki i pierścionki, itp.

✅ Strój zamienny nie jest wymagany, można wejść w tym w czym się przyszło, natomiast warto wziąć wygodne ubrania np. dres

✅ Gdy korzystasz z tlenoterapii z synkiem lub córeczką można zabrać do środka pluszaki lub książki dla zajęcia pociechy.

✅ Jeśli jesteś osobą palącą postaraj się nie palić przed zabiegiem.

👇Fizjoterapia

✅ Weź ze sobą wygodny i niekrępujący strój
✅ Zabierz ze sobą dokumentację medyczną
✅ Przeanalizuj swoją historię chorób i urazów

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Call Now Button+48 790 313 212