Pakiet URODA

Pakiet URODA

Zawiera zabiegi spowalniające procesy starzenia i pomagające zachować młody wygląd oraz poradę dietetyczną.

Zabieg tlenoterapii hiperbarycznej znajduje szerokie zastosowanie w pielęgnacji zdrowia i urody. Regularne poddawanie się seansom w komorze tlenowej znacząco poprawia stan Twojej skóry, spowalniają procesy starzenia się całego organizmu i hamuje powstawanie zmarszczek.

Terapii hiperbarycznej używa wiele gwiazd filmowych i sportu aby utrzymać młody wygląd oraz maksymalną sprawność organizmu. Zabiegi są przyjemne, bezbolesne, relaksujące i trwają zazwyczaj od 60 do 90 minut podczas których można korzystać ze smartfona, tabletu czy po prostu się zdrzemnąć. Tlenoterapia to doskonała metoda pielęgnacyjna, wspaniały sposób na dbanie o zdrowie i urodę a ponadto forma relaksu.

Tlenoterapia charakteryzuje się wysoką skutecznością, wykorzystuje dobroczynne właściwości czystego tlenu pod zwiększonym ciśnieniem atmosferycznym, dzięki czemu tlen dużo łatwiej dociera do wszystkich komórek organizmu odżywiając je i eliminując wszelkie toksyny.

Korzyści kosmetyczne płynące z korzystania z tlenoterapii hiperbarycznej to między innymi:

– zmniejszenie stanów zapalnych skóry

-przyspieszenie procesów metabolicznych (-250 kalorii podczas jednej sesji)

-stymulacja produkcji komórek macierzystych odpowiedzialnych za odbudowę tkanek

-zmniejsza stres i uspokaja

-zwiększa produkcję kolagenu

Tlenoterapia polecana jest jako sposób na szybszy powrót do zdrowia po zabiegach medycyny estetycznej, zabiegach chirurgii plastycznej czy laseroterapii.

 

Interesuje Cię nasza oferta?
 SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Call Now Button+48 790 313 212