Pakiet URODA

Pakiet URODA

zawiera pakiet tlenoterapii dotleniający organizm wewnątrzkomórkowo w połączeniu z MODELINGIEM CIAŁA ICOONE

Oferta do 31.01.2020

Wiecej o zabiegu icoone >>

 

Pakiet 8 seansów za cenę 2335,00 zł 

na co składa się z 8 zabiegów ICOONE w cenie 960,00 zł oraz 8 seansów TLENOTERAPII w cenie 1375,00 zł.

Pakiet 14 seansów za cenę 3905,00 zł

na co składa się z 14 zabiegów ICOONE w cenie 1540,00 zł oraz 14 seansów TLENOTERAPII w cenie 2365,00 zł

Pakiet 18 seansów za cenę 4790,00 zł

na co składa się z 18 zabiegów ICOONE w cenie 1800,00 zł. oraz 18 seansów TLENOTERAPII w cenie 2990,00 zł

Zabieg tlenoterapii hiperbarycznej znajduje szerokie zastosowanie w pielęgnacji zdrowia i urody. Regularne poddawanie się seansom w komorze tlenowej znacząco spowalniają procesy starzenia się całego organizmu i hamują powstawanie widocznych oznak upływającego czasu. Komora hiperbaryczna jest to całkowicie szczelne pomieszczenie zaprojektowane specjalnie na potrzeby tlenoterapii hiperbarycznej. 

Tlenoterapia charakteryzuje się wysoką skutecznością, a jako metodę terapeutyczną wykorzystuje dobroczynne właściwości czystego tlenu pod zwiększonym ciśnieniem atmosferycznym. Ciśnienie panujące w komorze tlenowej może być nawet 3 razy wyższe od ciśnienia atmosferycznego, dzięki czemu tlen dużo łatwiej dociera do wszystkich komórek organizmu.

Przebywając w komorze hiperbarycznej do organizmu dostarczana jest bardzo duża ilość regenerującego czystego tlenu. Ten cenny pierwiastek rozpuszcza się w płynach ustrojowych i trafia między innymi do tkanek tworzących skórę. W rezultacie terapia hiperbaryczna wspomaga naturalny wzrost produkcji kolagenu i przyspiesza odnowę skóry we wszystkich jej warstwach. Zabiegi w komorze hiperbarycznej zwiększają ilość komórek macierzystych we krwi nawet do 8 razy. Dzięki temu krążąca krew lepiej odżywia tkanki, toksyny są szybciej usuwane, a procesy starzenia opóźniają się. Jednocześnie samopoczucie ulega poprawie, organizm ma więcej energii, łatwiej jest utrzymać optymalną wagę ciała. Zatem zabiegi korzystnie wpływają na walkę z nadwagą i otyłością. Tlen znacznie przyspiesza procesy metaboliczne organizmu zwiększając przemianę materii i regenerację. Tlenoterapia polecana jest jako sposób na szybszy powrót do zdrowia po zabiegach medycyny estetycznej, po zabiegach chirurgii plastycznej czy laseroterapii.

Terapii hiperbarycznej używa wiele gwiazd filmowych i sportu aby utrzymać młody wygląd oraz maksymalną sprawność organizmu. Zabiegi są przyjemne, bezbolesne, relaksujące i trwają zazwyczaj od 60 do 90 minut podczas których można korzystać ze smartfona, tabletu czy po prostu się zdrzemnąć. Tlenoterapia to doskonała metoda pielęgnacyjna, wspaniały sposób na dbanie o zdrowie i urodę a ponadto forma relaksacji.
 

Interesuje Cię nasza oferta?
 SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Call Now Button+48 790 313 212