Pakiet Zdrowie

Pakiet ZDROWIE

zawiera konsultację fizjoterapeutyczną wraz z diagnostyką określającą aktualny stan zdrowia. Stworzenie indywidualnego planu dalszej profilaktyki poprzez dobór właściwych metod terapeutycznych oraz pakietu tlenoterapii w zależności od postawionej diagnozy

Wszyscy z nas oddychają, jest to coś naturalnego, nie wszyscy natomiast robią to dobrze. Większość chorób z jakimi musimy się mierzyć spowodowane jest niskim poziomem tlenu w organizmie. Jednym z czynników niskiego poziomu tlenu w ciele człowieka, co przekłada się na jego osłabienie jest nieprawidłowe i nieświadome oddychanie, często spowodowane szybkim tempem życia lub stresem pochodzącym z pracy lub z życia rodzinnego. Rozwiązaniem tego problemu w bardzo szybki sposób może okazać się tlenoterapia hiperbaryczna.

Znajduje ona zastosowanie w leczeniu wielu różnych schorzeń oraz łagodzeniu przebiegu chorób przewlekłych. Dzięki seansom w komorze tlenowej znacząco skraca się czas rehabilitacji, a pacjenci dużo szybciej wracają do pełni sił.

Pobyt w komorze hiperbarycznej oprócz zwiększonej dawki tlenu stymuluje również produkcję dodatkowych komórek macierzystych, zwiększa zdolność białych krwinek odpowiedzialnych za odporność do niszczenia bakterii, a także niweluje istniejące zapalenia. Dzięki zabiegowi tlen trafia do obszarów w ciele człowieka, w których krążenie krwi jest zmniejszone lub zablokowane oraz do tkanek uszkodzonych. Proces ten umożliwia szybszy wzrost nowych naczyń krwionośnych w problematycznych rejonach ciała przywracając prawidłowe funkcjonowanie komórek i narządów. Tym samym tlenoterapia wspiera układ immunologiczny, zwiększając jego możliwości i przeciwdziałając wielu chorobom. Jest to proste, nieinwazyjne i bezbolesne leczenie. W przypadkach takich jak zator gazowy, choroba dekompresyjna czy zatrucie tlenkiem węgla terapia hiperbaryczna to najbardziej skuteczny sposób na uratowanie życia pacjenta.

dwoje ludzi skacze na tle słońca

Seanse w komorze hiperbarycznej są polecane jako terapia wspomagająca w leczeniu takich schorzeń jak: migrena, obrzęki, depresja, urazy, oparzenia, porażenie mózgowe, choroby neurologiczne, autyzm, borelioza, alergie, choroby przewodu pokarmowego, choroby skóry, ropnie, martwica, grzybica, przewlekłe stany zapalne, choroby układu krwionośnego i naczyniowego, reumatyzm, trudno gojące się rany, zaburzenia seksualne, niepłodność, cukrzyca, anemia, zakażenia i in.

Terapia hiperbaryczna jest najbardziej skutecznym i bezpiecznym sposobem na zwiększenie poziomu tlenu we krwi, a tym samym we wszystkich narządach organizmu. Zwykle seans w komorze trwa 60-90 minut. Podczas zabiegu pacjent leży i spokojnie oddycha w normalnym dla siebie rytmie. Tlenoterapia jest polecaną metodą na poprawę zdrowia osób w każdym wieku.

Interesuje Cię nasza oferta?
 SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Call Now Button+48 790 313 212