Pakiet Zdrowie

Pakiet ZDROWIE

zawiera konsultację fizjoterapeutyczną wraz z diagnostyką określającą aktualny stan zdrowia. Stworzenie indywidualnego planu dalszej profilaktyki poprzez dobór właściwych metod terapeutycznych oraz pakietu tlenoterapii w zależności od postawionej diagnozy

Tlenoterapia hiperbaryczna znajduje zastosowanie w leczeniu wielu różnych schorzeń oraz łagodzeniu przebiegu chorób przewlekłych. Dzięki seansom w komorze tlenowej znacząco skraca się czas rekonwalescencji, a pacjenci dużo szybciej wracają do pełni sił.

Terapia hiperbaryczna jest najbardziej skutecznym i bezpiecznym sposobem na zwiększenie poziomu tlenu we krwi, a tym samym we wszystkich narządach organizmu. Zwykle seans w komorze trwa 60-90 minut. Podczas zabiegu pacjent leży i spokojnie oddycha w normalnym dla siebie rytmie. Tlenoterapia jest polecaną metodą na poprawę zdrowia osób w każdym wieku.

Rozpuszczany przez wysokie ciśnienie tlen stymuluje produkcję dodatkowych komórek macierzystych, zwiększa zdolność białych krwinek do niszczenia bakterii, a także zmniejsza istniejące obrzęki. Dzięki zabiegowi ten cenny pierwiastek trafia do obszarów, w których krążenie jest zmniejszone lub zablokowane oraz do tkanek uszkodzonych. Proces ten umożliwia szybszy wzrost nowych naczyń krwionośnych w problematycznych rejonach ciała przywracając optymalną funkcjonalność komórkową i narządową. Tym samym tlenoterapia wspiera układ immunologiczny, zwiększając jego możliwości i przeciwdziałając wielu chorobom. Jest to proste, nieinwazyjne i bezbolesne leczenie. W przypadkach takich jak zator gazowy, choroba dekompresyjna czy zatrucie tlenkiem węgla terapia hiperbaryczna to najbardziej skuteczny sposób na uratowanie życia pacjenta.

Seanse w komorze hiperbarycznej są polecane jako terapia wspomagająca w leczeniu takich schorzeń jak: migrena, obrzęki, depresja, urazy, oparzenia, porażenie mózgowe, choroby neurologiczne, autyzm, borelioza, alergie, choroby przewodu pokarmowego, choroby skóry, ropnie, martwica, grzybica, przewlekłe stany zapalne, choroby układu krwionośnego i naczyniowego, reumatyzm, trudno gojące się rany, zaburzenia seksualne, niepłodność, cukrzyca, anemia, zakażenia i in.

Chociaż tlenoterapia jest zabiegiem bezpiecznym, przed wejściem do komory hiperbarycznej należy skonsultować się z lekarzem i wykluczyć wszelkie możliwe przeciwwskazania.

Interesuje Cię nasza oferta?
 SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Call Now Button+48 790 313 212